Путін поперхнувся, коли побачив Дуду в Україні на параді, – Портніков

228
Український публіцист, блогер Віталій Портніков зауважив, що візит Президента Польщі Анджея Дуди до Києва на парад до Дня Незалежності України став неприємною несподіванкою для російського лідера Владіміра Путіна.

На думку Портнікова, приїзд Дуди до Києва на святкування 25 ювілею Дня Незалежності України був не лише заради переговорів. У першу чергу, це було жестом, нагадуванням про те, що незважаючи на власні трактування історії періоду Другої світової війни Польща все одно залишається другом України.
Також він зауважив, що спільна декларація президентів констатує спробу вийти з ситуації, в якій опинилися відносини України і Польщі після сумнозвісного рішення польського Сейму. За словами публіциста, Дуді варто подякувати за цю спробу
.
«Ми повинні зрозуміти, що слова «вже не буде як раніше», сказані після Майдану, стосуються не тільки наших відносин з Росією, яка з «братньої країни» і партнера по СНД буквально за кілька днів перетворилася на нашого найлютішого ворога, агресора і насильника. Це стосується і Польщі», – цитує replyua.net публіциста.
Крім того, він переконаний, що правильне сприйняття реальності продемонстрував і лідер правлячої нині в Польщі партії «Право і справедливість» Лех Качинський, коли він виступав на Майдані Незалежності під портретами Степана Бандери і Романа Шухевича. І це розуміння реальності продемонстрував і польський лідер Анджей Дуда, ставши почесним гостем на святкування Дня Незалежності України.

Коментарi

Коментарiв