Савченко смішить Європу, – Герой України Лук’яненко

219
Автор Акту проголошення незалежності, Герой України Левко Лук’яненко прокоментував діяльність народного депутата Надії Савченко.

«Я розцінюю Савченко як офіцера українських повітряних сил. Вона – смілива жінка, тому що, щоб 42 рази стрибнути з парашутом, треба мати велику сміливість. Вона – хороший воїн, зуміла витримати випробування арештом, підняла честь наших жінок, і показала, що наші жінки вміють не тільки борщ і вареники варити. Але в політиці вона – дитя. І не треба її дуже судити, як не можна судити школяра другого класу, він не знає математики на рівні 10-го класу», – наголосив Лук’яненко.
На його думку, до Савченко треба ставитися з розумінням, оскільки вона досить хороший військовий, проте поки недосвідчений політик.
«Традиція, яка у нас існує 25 років, коли партії включають в свої списки артистів, письменників, людей, які не готові до політичної боротьби, – абсолютно неправильна. Тимошенко зробила з Савченко «великого політика», а насправді – вона в політиці ні «а», ні «б». У результаті, у Верховній Раді і в Європі вона смішить людей. Це політичний популізм», – зауважив в інтерв’ю Апострофу Герой України.

Коментарi

Коментарiв