Геращенко поскаржилася на заяви «маріонеток Кремля» у Мінську

195
Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко прокоментувала позицію бойовиків під час перемовин Тристоронньої контактної групи, що відбулися напередодні.

«Мінський переговорний процес – це енергетична дірка, яка висмоктує всі соки і витягує жили . Тому соррі, вчора ,чи не вперше , просто не було сил писати, хоч я знаю як мами і дружини чекають наших постів, які я пишу в першу чергу для них. Вибачте, звітую тільки сьогодні», – зізналася у своєму Facebook Геращенко.
Вона повідомила, що головною темою переговорів у Мінську 26 серпня було припинення вогню. Українська сторона виступила з ініціативою зупинити обстріли і порушення режиму тиші напередодні 1 вересня, бо все більше цивільних, дітей , страждають від загострення ситуації на Донбасі.
За її словами, «вчора маріонетки Кремля (і не лише вони) влаштували відверту атаку й істерику вже на нормандський формат, всіляко критикуючи і дискредитуючи його». Дипломат також припустила, що представники від Російської Федерації діють за чіткою вказівкою та сценарієм Кремля.
«Темники працюють, підпівали виконали свою партію в кілька голосів. Це тривожний сигнал і мені здається, лідерам нормандського формату варто звернути на це увагу, бо вже дуже відверто все, що відбувається , виглядає як домашні заготовки і сценарій Кремля. І не треба на це ловитися», – закликала Геращенко.

Коментарi

Коментарiв