Чубаров пояснив, у якому разі ситуація із Кримом нарешті зміниться

256
Народний депутат України, лідер Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров висловив думку, що поки міжнародна спільнота не змусить РФ допустити до Криму міжнародні місії, ситуація не зміниться.

«Доки світ не зможе змусити Росію допускати на територію окупованого Криму постійні міжнародні місії, як на територію України – ситуація змінюватися не буде. І тому і Ільмі Умеров і Ахтем Чийгоз і десятки інших людей – вони залишаються без елементарної підтримки. До них не можуть поїхати українські журналісти, не можуть поїхати українські дипломати, не можуть поїхати міжнародні правозахисники», – висловив думку в ефірі 5 каналу Чубаров.
Крім того, нардеп заявив, що сам Президент Росії Владімір Путін був залучений до провокацій у Криму на початку серпня цього року. За словами очільника Меджлісу, спираючись на заздалегідь підготовану провокацію, російський лідер оголосив, що «нормандський формат» уже не має сенсу, оскільки України діє як держава-терорист.
Додамо, нещодавно один із лідерів російської опозиції Гарі Каспаров спрогнозував, що після усунення чинного Президента РФ Владіміра Путіна Україні повернуть Крим.
«Вважаю за потрібне ще раз підкреслити: в майбутній постпутінській Росії повернення Криму Україні, без будь-яких попередніх умов, стане ключовим індикатором того, що Росія нарешті позбулася від примар минулого, які, як і раніше тримають нашу країну в заручниках», – наголосив Каспаров.

Коментарi

Коментарiв