Ігор Овчар: «Упертий як віслюк Порошенко досі не може переступити через свої амбіції»

219
Ще не засохло лайно слідів за виправданим прокуратурою та судом полтавським велемордим податківцем на прізвище Звонков, як випливло на гребінь інфохвилі інше таке ж ароматно-фіалкове. Скандально відомого врадіївського прокурора Мочалко, що був з ганьбою звільнений ще Пшонкою за неналежне виконання своїх обов’язків – виявили працюючим на посаді прокурора Вознесенської прокуратури, тобто в сусідньому районі. Прокуратура не може без таких цінних кадрів, вірю. Лише уявіть собі, що про таку кадрову політику думають місцеві жителі Миколаївщини. Я вам скажу. Вони думають, що нічого не змінилось. І вже іноді зі злістю дивляться на портрет в телевізорі, за який недавно голосували. Але це не перший і не останній скандал, далі буде гірше.
Так ось.
Впертий, як віслюк Порошенко — досі не здатен зробити над собою зусилля, переступити через власні тупорилі амбіції та визнати, що блокування ним тотальної люстрації в надії взяти систему під чесний особистий контроль – було його величезною помилкою, яка потягнула за собою весь цей негатив. Це якщо припустити, що Порошенко справді чесно хотів змінити систему.
Я хочу знати прізвище того, хто настійливо радив Порошенкові піти саме таким шляхом – де-факто заблокувати люстрацію, самому осідлати стару систему, але з благими намірами її зміни. Зміни з верху до низу, але поступово (роками) та тільки зсередини (попризначавши всюди «особисто відданих» людей). Знову ж таки – з добрими намірами не втратити управлінський контроль та не вкинути країну в хаос. Прислів’я про благі наміри ці недоумки напевне вважають недоречним, але я його нагадую.
Так ось. Ця особа-дорадник – є для мене зрадником України №1, бо це була перша і головна, критична помилка на шляху до радикальних реформ. Тож або зрадник, або феєрично самовпевнений телепень.
Я знаю як мінімум декілька потенційних дорадників, хто два роки тому міг би вмонтувати в голову Порошенка саме таку модель поведінки та «стратегію проведення реформ». Це Кучма, Медведчук, Кононенко та сам Порошенко. Не думаю, що це могли б бути якісь ложкіни, філенки, мєдвєдєви, філатови тощо. Хоча українська земля багата самовпевненими кретинами, що вірять у власну сиромудрість, тож пропонуйте свої кандидатури, панове. І заодно – пропонуйте якийсь вихід з ситуації, бо ми чвалаємо по колу з розкиданими старими граблях разом з Порошенком. Він наступає, а у нас гулі на лобі від всіх цих суддів, прокурорів, податківців тощо, що ще вчора були злочинною владою, а нині вони ж – по-новому. Я не шизік, я в такі метаморфози не вірю. А ви?
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв