Тривожний сигнал: РФ перекинула військову авіацію поближче до кордону з Україною

191
Міністерство оборони РФ повідомило, що до Південного округу, який межує з Україною, перекинуто авіацію з трьох військових округів Росії.

«Екіпажі Повітряно-космічних сил, Західного і Центрального військових округів приступили до перебазування авіаційної техніки на оперативні аеродроми Південного військового округу для участі у рамках раптової перевірки боєготовності військ», – ідеться в повідомленні прес-служби Міністерства оборони Російської Федерації.
Також відомство зауважило, що бомбардувальники, винищувачі, транспортно-бойові й ударні вертольоти виконують виконуватимуть переліт на відстані від 500 до 2500 тисяч кілометрів.
«Літаки Іл-76 військово-транспортної авіації виконується перекидання інженерно-технічного складу авіаційних підрозділів, аеродромної та спеціальної техніки. По завершенню перебазування авіаційні підрозділи, задіяні в заходах раптової перевірки, увійдуть до складу оперативної авіаційної угруповання під єдиним командуванням і приступлять до виконання завдань за призначенням», – зазначено в заяві Міноборони Росії.
Підкреслимо, напередодні низка користувачів соціальних мереж із Криму оприлюднили фото, які свідчать про те, що над пляжами півострова літають винищувачі й військові вертольоти.

Коментарi

Коментарiв