Ложкін може замінити Гройсмана на посаді Прем’єра, – політтехнолог

335
Політтехнолог Тарас Березовець, який співпрацює з Адміністрацією Президента Петра Порошенка, прокоментував можливу відставку глави АП України Бориса Ложкіна.

За словами Березовця, імовірно, Ложкін дійсно втомився від своєї посади через напружений графік протягом уже двох із половиною років. Подібної думки нині дотримується чимало політиків і експертів.
«Це не означає, що Борис Ложкін іде з Адміністрації Президента взагалі, я думаю, що він залишиться в орбіті Порошенка. Цей статус на сьогоднішній день визначається, але точно відомо, що він буде десь близько. Можливо, офіційно отримає якусь посаду радника Президента або щось подібне», – наголосив в ефірі Еспресо політтехнолог.
На його думку, для поки чинного глави АП найголовніше – реалізувати себе на новій посаді. Багато хто говорить про прем’єрські амбіції Ложкіна. Нині це не на часі, але, можливо, такий відхід є «прелюдією» до того, що Борис Ложкін планує отримати посаду глави уряду через деякий час.
Крім того, він зауважив, що версія про конфлікт Порошенка й Ложкіна зовсім не відповідає дійсності.
Також експерт спрогнозував, що рішення щодо нової кандидатури очільника Адміністрації Президента України з’явиться вже протягом найближчих днів, оскільки це прізвище вже відоме Порошенку та вузькому колу осіб.

Коментарi

Коментарiв