Журналіст констатував провал Путіна і спрогнозував перемогу України

257
Журналіст Юрій Бутусов прокоментував масштабний парад до Дня Незалежності України.

Коментуючи виступ Президента Петра Порошенка і його цитування Маяковського («Товарищ москаль, на Украину шуток не скаль»), Бутусов висловив упевненість, що через якийсь час росіяни згадають ці слова.
«Звичайно, Україна виграє в цій війні. Тому що насправді все, що робив Путін, силова акція, вторгнення в Україну, була націлена на швидку зміну. Тобто кампанія – це мав бути бліцкриг. Тобто Путін продемонстрував, що він готовий застосовувати силу, і Україна мала би розвалитися під впливом відцентрових внутрішніх факторів, а російські війська і російські спецслужби допомагали б організувати проросійські акції», – наголосив в інтерв’ю Радіо Свободажурналіст.
На його думку, Кремль прагнув створити в Україні маріонетковий режим керованої влади, аби зберегти державу в якості ринку збуту, тобто своєрідної ресурсної території, проте путінцям не вдалося реалізувати це бажання.
«І зараз насправді вже подальше вирішення української проблеми для Росії військовими засобами – це вже поразка. Тобто, ми бачимо вже другу серію, що ця війна, якщо вже згадувати класиків, наприклад, Крилова, то вже, можливо, Путін і хотів би витягти лапу з капкана, вже каже, що спіймав ведмедя, але ведмідь не пускає. Тобто він вже й хотів би вийти з військової фази, вона вже йому невигідна, а вийти вже не можна», – зауважив Бутусов.
За його словами, це відбувається завдяки тому, що Україна продемонструвала свою боєздатність, що стало цілковитою несподіванкою не лише для Путіна, але і для усього світу: «Ніхто не знав, чи буде ця країна, ця територія, країна, яка насправді ще не була незалежною державою, а завжди залежала від Російської Федерації у багатьох сенсах… Ніхто не знав, чи буде взагалі спротив. А тепер ми бачимо, що тут спротив такий, що навіть вторгнення російських військ не призвело до розпаду держави і до дезінтеграції. Навпаки, призвело до зосередження і укріплення, зміцнення».

Коментарi

Коментарiв