Журналіст шокував мережу, «забравши» майбутнє в України

252
Користувачів соціальних мереж здивував прогноз журналіста Юрія Гуленюка, який висловив думку, що в України немає майбутнього.

У статті для Дзеркала тижня під назвою «Про майбутнє країни у країни без майбутнього» Гуленюк стверджує, що в України немає майбутнього, оскільки вона «приречена бути вічним боржником» через зацікавленість у цьому «внутрішніх і зовнішніх гравців».
В епіграфі до статті він процитував уривок із «Життя і незвичайних пригод солдата Івана Чонкіна» Володимира Войновича: «Справи в колгоспі йшли погано, тобто не так уже й щоб дуже погано – можна сказати навіть, що і добре, але з кожним роком усе гірше і гірше».
Крім того, журналіст упевнений у тому, що війна нищитиме Україну доти, доки повністю не буде зруйнована її економіка, оскільки наша держава серйозно поступається супернику в рівні економічного розвитку.
Цей прогноз викликав досить значний ажіотаж. Зокрема статтю прокоментував журналіст Антон Підлуцький: «Із циклу «Звістки Кассандри на ящику Пандори». Юнгіанський висновок, винесений у лід, вимагає прочитання всієї статті».

Коментарi

Коментарiв