Ющенка застали торгуючим на блошиному ринку в Києві

154
Екс-президента України Віктора Ющенка помітили на блошиному ринку Києва, де він торгував вишиванками.

Про це повідомила одна з киянок, яка поділилася новиною і фото у своєму Facebook: «І ось скажіть мені – де, в якій країні можна побачити Президента, хоч і колишнього, який торгує на розвалинах?».
За її словами, Віктор Андрійович мало чим відрізнявся від інших продавців: «Сидить собі на пластмасовому стільці і п’є каву з паперового стаканчика. А перед ним розкладені старовинні вишиванки. Торгує, значить. Люди проходять, вітаються. Я попросила дозволу сфотографуватися – він сказав: та не питання. Поговорили ми з паном Ющенком про погоду, про те, про се, потиснули одне одному руки».
У коментарях користувачі соціальних мереж по-різному зреагували на новину: «У погляді Ющенка знак питання: ну що я вам казав любі друзі? Треба єднати націю, а не лизати наввипередки сакральне місце Путіну», «Та це показуха якась. Вирішив «підзаробити» популярності трохи. Щоб потім на якомусь черговому шоу у Шустера похвалитися «походами в народ».
Сама ж блогерша на цьому тлі згадала і про мера столиці Віталія Кличка, який також часом «виходить у народ» без охорони: «Мер столиці по місту їздить на велосипеді, без охорони. Президент торгує на блошиному ринку. Два світи – два способи життя. І ще хтось іронізує, скрививши скептично губи: в Європу вони зібралися! Відповім: ідемо вже, йдемо!».

Коментарi

Коментарiв