Нардеп назвав ім’я нового глави Адміністрації Президента України

183
Народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Олексій Гончаренко заявив, що новим очільником Адміністрації Президента буде призначено голову Харківської ОДА Ігоря Райніна.

«Новим головою Адміністрації Президента України стане Ігор Райнін», зазначив у своєму Facebook Гончаренко.
Нині Райніну 43 роки. До 1993 року він працював звичайним техніком-наладником газового обладнання, проте потім став начальником дільниці виробничо-комерційної фірми «Агріс», а до 1998 року працював заступником генерального директора і генеральним директором ТОВ Навчально-науково-виробничий центр Охорона праці.
Цього ж року він став спеціалістом Коломацької районної державної адміністрації. З 2001 року по 2010 рік він працював на посаді заступника, першого заступника начальника Головного управління економіки Харківської ОДА, з квітня по листопад 2014 року був першим заступником голови Харківської ОДА.
Із листопада 2014 року по лютий 2015 року Райнін уже працював в Адміністрації Президента на посаді заступника глави відомства, після чого отримав посаду очільника Харківської ОДА.
Нагадаємо, напередодні політтехнолог Тарас Березовець, який співпрацює з Адміністрацією Президента Петра Порошенка, прокоментував можливу відставку глави АП України Бориса Ложкіна.
На його думку, для поки чинного глави АП найголовніше – реалізувати себе на новій посаді. Багато хто говорить про прем’єрські амбіції Ложкіна. Нині це не на часі, але, можливо, такий відхід є «прелюдією» до того, що Борис Ложкін планує отримати посаду глави уряду через деякий час.

Коментарi

Коментарiв