Міносвіти знайшло заміну ректору-хабарнику з НАУ

183
29 серпня 2016 року Міністерство освіти України у зв’язку зі звільненням ректора-хабарника призначило виконуючим обов’язки ректора Національного авіаційного університету Тамару Іванову.

«Сьогодні зранку представив колективу Національного авіаційного університету України нового в.о. Ректора – Іванову Тамару Вікторівну. Наголосив на тому, що колектив НАУ має сконцентруватися на питаннях підготовки студентів і розвитку науки. При цьому оцінку дій керівництва щодо використання майна ВНЗ мають дати правоохоронні органи», – повідомив у своєму Facebookзаступник міністра освіти й науки України Роман Греба.
«Ці питання не повинні бути основними в діяльності НАУ, перешкоджаючи розвитку внз. Час відійти від війни за майно і перейти до спільної битви за освіту і науку. Авіаційна галузь має величезний потенціал та потребує досвідчених фахівців, та нових наукових розробок!», – зауважив високопосадовець.
Раніше Іванова виконувала обов’язки проректора з навчальної й методичної роботи.
Нагадаємо, 26 серпня 2016 року працівники НАБУ затримали виконуючого обов’язки ректора НАУ Володимира Харченка, якого підозрюють у вимаганні хабара на суму 170 тисяч євро. Під час обшуків у нього вдома правоохоронці виявили півтора мільйона гривень, 50 тисяч доларів США, 70 тисяч євро, 3 тисячі фунтів стерлінгів і 9 злитків золота масою від 2 до 20 грамів.

Коментарi

Коментарiв