Україна вперше втрутилася у передвиборчу гонку у США, – ІноЗМІ

633
Видання Financial Times проаналізувало, як України може вплинути на результати президентських виборів у США.

Видання зазначає, що українські політичні діячі намагаються знизити рейтинги одіозного кандидата у Президенти США від Республіканської партії Дональді Трампа. Насамперед ідеться про те, що вперше за всю історію побічно втрутитися у американську передвиборчу гонку Україну змусили заяви Трампа, в яких він позитивно відгукувався про Росію, зокрема Президента Владіміра Путіна.
У статті зазначено, що народний депутат України від «БПП» Сергій Лещенко оприлюднив документи, які свідчать про отримання очільником передвиборчого штабу Трампа Полом Манафортом кількох мільйонів доларів під час співпраці з колишнім Президентом-утікачем Віктором Януковичем. Звісно, після скандальних подій Манафорт був вимушений звільнитися – передає Апостроф.
Також українських політиків змусила нервувати заява одіозного Трампа про можливість розгляду питання щодо визнання анексованого Кримського півострова російською територією. Крім того, влада України занепокоїлася через інформацію про виключення з програми Республіканської партії пункту про постачання зброї українській стороні.
В одному з інтерв’ю Лещенко наголосив, що перемога Трампа на президентських виборах у США змінить курс зовнішньої американської політики щодо України. Також нардеп підкреслив, що Трамп налаштований на співпрацю з Кремлем, що може порушити геополітичну рівновагу у світі.
У підсумку видання зауважило, що прозахідний Кабінет Міністрів України, який прийшов до влади 2014 року, підтримує кандидату у Президенти США від Демократичної партії Ґілларі Клінтон, проте наближені Януковича очікують перемоги Трампа.

Коментарi

Коментарiв