Дівчинка відчула себе на гребені, – Солошенко про Савченко

194
Колишній політв’язень РФ Юрій Солошенко розповів про своє ставлення до іншої екс-бранки Кремля, народного депутата України Надії Савченко.

На думку Солошенка, Надії Савченко не вистачає ні політичної культури, ні освіти для того, щоб стати лідером нації.
«По-перше, Савченко – молода дівчина, я не знаю, хто у неї іміджмейкер і спічрайтер, але… Вона говорить, що встановить диктатуру, а потім віддасть владу народу. Багато ми диктаторів знаємо, які віддавали потім владу? Дурниці це. Дівчина відчула себе на гребені, а не вистачає ні політичної культури, ні освіти», – зазначив в інтерв’ю Цензор.нет колишній політв’язень Росії.
Коментуючи можливий початок своєї політичної кар’єри Солошенко наголосив, що відмовився би від таких пропозицій. Тим більше, що він не вірить у можливі зміни.
«Знаєте, коли я був директором заводу, а Петро Олексійович був секретарем РНБО, я йому писав листи і отримував відповіді. Але потім він пішов і знову все заглохло. Мабуть, Президенту несолодко: з усіх боків його давлять. А він іще й бізнесом займається. Звісно, якби у мене був особистий бізнес і держава, я б теж спочатку думав про бізнес. Ну не повинен Президент бути таким крутим бізнесменом. Путін хитріший. Він має статки серйозніші, ніж Порошенко, але його не вважають бізнесменом», – підмітив екс-політв’язень.

Коментарi

Коментарiв