Я отримав черговий амбітний виклик, – Ложкін поділився секретом про нову посаду

184
Екс-очільник Адміністрації Президента України Борис Ложкін розповів, чим планує займатися після звільнення й чи має політичні амбіції.

«Мотором українського економічного дива можуть стати тільки великі приватні інвестиції. Інвестори прийдуть в Україну, якщо створити тут для них максимально сприятливі умови. Україна повинна стати найпростішою для ведення бізнесу юрисдикцією Центральної та Східної Європи. На цьому я хочу зосередитися в якості секретаря Національної інвестиційної ради. Для мене це – черговий амбітний challenge», – заявив у своєму Facebook Ложкін.
Крім того, екс-глава Адміністрації Президента нагадав про низку реформ, які, на його думку, вдалося успішно реалізувати в Україні після Революції Гідності. Зокрема йдеться про Угоду про асоціацію з ЄС, створення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, запровадження системи ProZorro, створення Національної поліції, ухвалення змін до Конституції тощо.
«Я йду з державної служби, але залишаюся в команді Президента. Вірю в Україну, в її унікальне місце у світі, в її потенціал. Четверта республіка буде процвітаючою, успішною, європейською країною», – наголосив високопосадовець.
Нагадаємо, нещодавно політтехнолог Тарас Березовець висловив думку, що звільнення Ложкіна з посади очільника Адміністрації Президента свідчить про те, що з часом він зможе замінити Володимира Гройсмана на посаді Прем’єр-міністра України.

Коментарi

Коментарiв