Світ продовжує прикидатися, що не розуміє проблеми Донбасу, – ІноЗМІ

194
Оглядач Брайан Уітмор висловив думку, що світова спільнота намагається зробити вигляд, ніби не розуміє суті проблеми в Україні, оскільки й досі думає, що війна на Донбасі є лише «громадянською», відкидаючи роль Кремля.

У статті для  Radio Free Europe Radio Liberty Уітмор висловив думку, що Україні фактично «приставили пістолет до голови», аби вона підписала Мінські домовленості. Тим не менше, західні країни роблять вигляд, що цього не було насправді.
«Це вдавання повною мірою було продемонстроване минулого тижня, коли міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр закликав Росію і Україну дотримуватися Мінських домовленостей, хоча тільки одна сторона підсилює насильство», – зауважив оглядач.
Також він спрогнозував, що це насильство буде продемонстроване наступного тижня в Китаї під час зустрічі Президента Росії Владіміра Путіна з канцлером Німеччини Анґелою Меркель і Президентом Франції Франсуа Олландом, хоча без присутності Президента України Петра Порошенка для обговорення конфлікту.
У підсумку він висловив думку, що Захід і досі грає за правилами Кремля, віддаючись на його геополітичний шантаж, що час від часу залякує міжнародну спільноту ескалацією конфлікту. За словами Уітмора, війна на Донбасі триватиме доти, доки Росія не отримає слухняну Україну.

Коментарi

Коментарiв