Ситуація восени в Україні буде гарячою, – нардеп

176
Низка народних депутатів України прокоментували призначення Ігоря Райніна на посаду глави Адміністрації Президента, торкнувшись і політичної ситуації в цілому у зв’язку з цими змінами.

«Ситуація восени буде гарячою, треба відбудовувати не тільки зовнішню, але і внутрішню політику. Оскільки лава запасних функціональних людей досить коротка, то призначення Райніна логічне… З ним досить комфортна робота, є розуміння того, що дійсно вигідно для регіону, й інфраструктурна робота вигідна для регіону, він це все чує, розуміє і веде себе цілком адекватно», – зауважив у коментарі 112 позафракційний нардеп Євген Мураєв.
Подібної думки про те, що це призначення є цілком логічним дотримується і народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько: «Це не нове призначення, із зовсім іншої команди, тому що Райнін – це колишній бізнес-партнер Ложкіна, тому ніякої сенсації не сталося… Якщо він (Ложкін) всі свої менеджерські та креативні здібності використає в інтересах України і до нас перейдуть іноземні інвестиції, то це буде добре для економіки України».
За словами парламентаря від «Блоку Петра Порошенка» Анатолія Матвійчука, призначення Райніна може принести позитивні зміни.
«Райнін має свої переваги порівняно з Ложкіним, але має і свої недоліки, все залежить від того, як буде працювати система адміністрації. Він знає регіон, проблеми районних адміністрацій, потреби і можливості. Це переваги, які дадуть найкращий результат машині районних і обласних держадміністрацій. Сумувати з приводу змін не потрібно. Зміни потрібні, тому що ми еволюціонуємо. Я вважаю це закономірним явищем», – зауважив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв