Таїса Гайда: «Ніхто не відміняв шини і вірних друзів, готових підтримати у протестах»

381
Я не розумію багатьох речей.
 
 
 
 
 
 
 
Не розумію і не хочу розуміти.
 
 
 
 
Я не хочу розуміти. чому сім’ям загиблих добровольців не можна виплатити допомогу тому що це знову не з того фонду прописали.
Я не хочу розуміти, чому хлопчику з маленького села за десятки кілометрів від цивілізації, який втратив на війні ноги , не можна купити квартиру у обласному центрі в комфортному мікрорайоні, бо якась б#ядь прописала, що тільки за місцем проживання.
Я не хочу розуміти, чому сім’я загиблого 19-річного добровольця з такими великими складнощами має збирати сотні папірців, щоб отримати статус.
Я не розумію, чому хлопчині, який вижив під Дебальцеве і переніс уже кілька операцій не можуть оплатити навчання на водійських курсах, щоб він міг утримувати свою дружину і маленького сина.
Я не розумію, чому АТОвцям немає землі «бо вони не мають все одно за що будуватись», а су#а прокурорам, суддям і чиновникам земля є.
Я не розумію і не хочу розуміти.
Кожен з нас , хто йде у чиновники чи займається громадською роботою, має зробити щось щоб змінювати правила а не підлаштовуватись під них або казати що це неможливо.
І ще, якщо я чогось довго не розумію, я злюсь а ось шини і вірних друзів готових підтримати у протестах, ще ніхто не відміняв.
Тому не треба мені пояснювати чого того чи іншого не можна зробити а просто , панове чиновники, зробіть усе неможливе щоб люди, які ризикували своїм життям, розуміли що вони робили це недарма. Добре?
Джерело: Таїса Гайда

Коментарi

Коментарiв