Реєстрація Увiйти
Вхiд на сайт
» » Шокін вирішив помститися журналістам, які викрили його таємне життя

Шокін вирішив помститися журналістам, які викрили його таємне життя

26-08-2016, 08:22
Автор: mironetti
Переглядів: 705
Версія для друку
Колишній Генеральний прокурор України Віктор Шокін заявив, що має намір подати до суду на журналістів програми «Схеми», які оприлюднили результати розслідування щодо його маєтків і «таємного життя».
В ефірі телеканалу 112 Шокін заявив, що вже готує «дуже серйозний» позов до журналістів «Схем»: «Позов буде про порушення кримінального провадження по цих людях, які сфальсифікували повністю цю перевірку за гроші».

«Вони показали мої декларації не ті, що є в наявності за 2013 рік, де я показував усі свої статки на той час, коли я ними володів, а показали за 2014 рік. Більше того, вони не сказали і не показали ті мої пояснення, які я писав в ДФС… про те, коли, де і чим я яким чином заволодів кожним із всіх статків, починаючи з квартири на Ярославовому Валу, котру я купив в 1995 році на кошти, які я брав в кредит. Про цей дім, що є зараз в Забір'ї і кажуть, що я його приховав. Я його показав в декларації за 2013 рік», – зазначив колишній Генпрокурор.

Також він зауважив, що журналісти не вказали в сюжеті того факту, що з 19 лютого 2007 року по 2014 рік він перебував на пенсії.

Нагадаємо, у рамках журналістського розслідування виявилося, що слова про відсутність родини й «бідні» декларації виявилися брехнею колишнього Генерального прокурора України Віктора Шокіна.

Після подій Революції гідності Шокін заявив, що не має ні дружини, ні дітей. Проте журналістам програми Схеми вдалося з’ясувати, що екс-глава ГПУ має й цивільну дружину Оксану Гриневич, на яку оформив елітну нерухомість, і маленьку доньку.

Наприклад, Гриневич є власником маєтку в елітному районі Праги, Небушіце, де житло обходиться приблизно у 10 мільйонів крон, що становить близько 10 мільйонів і у гривневому еквіваленті. Жінка, яка є заступником головного лікаря в київській «Феофанії», навряд чи може володіти такою сумою. До того ж, уже близько трьох років вона перебуває у декретній відпустці.