Уряд анонсував презентацію стратегії звільнення Донбасу і Криму

280
Заступник міністра України з питань тимчасово окупованих територій і тимчасово переміщених осіб Георгій Тука заявив, що 31 серпня 2016 року відбудеться презентація стратегії деокупації Кримського півострова й Донбасу.

В ефірі ICTV Тука зазначив, що стратегію з деокупації анексованого Криму й окупованого Донбасу Кабінет Міністрів планує оприлюднити під час засідання 31 серпня цього року. За його словами, презентація цього плану відбудеться в закритому режимі.
«Сподіваюся, що у середу, якщо все буде йти за планом і не буде якихось надзвичайних подій, на Кабміні буде презентована ця стратегія. Але «дорожня карта» буде оприлюднена після того, як буде схвалена урядом», – зауважив високопосадовець.
Додамо, нещодавно заступник міністра у справах окупованих територій Георгій Тука заявив, що головна мета російської влади в нинішній ситуації – повернути Україні окуповані території, проте на своїх умовах.
За словами Туки, поки не йдеться про повномасштабний наступ, який так гаряче обговорюють у ЗМІ: «Я не хотів би вдаватися в деталі чому саме. А щодо провокацій тактичного характеру, наприклад для захоплення якогось населеного пункту, такі дії цілком можливі».

Коментарi

Коментарiв