Нардепи після канікул кричатимуть про потребу дострокових виборів, – експерт

292
Політтехнолог Тарас Березовець спрогнозував, що початок політичного сезону цього року буде напрочуд бурхливим.

«Політичний сезон почнеться дуже бурхливо і дуже швидко, тому що українські політики, які сьогодні відпочили на тропічних курортах, і дуже добре знають чого хоче простий народ, очевидно, це збігається з їхнім стилем життя, вони так само думають, що вони живуть проблемами людей», – спрогнозував в ефірі 5 каналу Березовець.
«Вони сьогодні приїдуть і будуть репетувати про потреби дострокових виборів парламенту, вони будуть кричати про тарифи, вони будуть кричати про злочини і інші скандали – от з цими викликами Ігорю Райніну (новопризначений глава Адміністрації Президента – ред.) і доведеться зіштовхнутися», – наголосив фахівець.   
Додамо, політтехнолог Віктор Уколов висловив думку, що Райнін не має політичного майбутнього:
«Можу сказати, що Ігор Райнін не має політичного минулого, тобто він не був політиком у минулому, він не має якогось політичного «сліду» за собою. Він був управлінцем, перед тим був бізнесменом, у нього рівні стосунки з усіма. Це є ідеальний менеджер з точки зору відсутності будь-яких конфліктів з якоюсь частиною політикуму, можливо саме тому вибір впав на нього», – зауважив експерт.
«Із іншого боку і Райнін, і Ложкін із Харкова, можливо це так само вплинуло, тому що вони швидше знайдуть контакт між собою, ніж якби це була людина далека від того міста, звідки походить Борис Ложкін», – підмітив Уколов.

Коментарi

Коментарiв