Шендеровіч пояснив, що буде з Росією після смерті Путіна

170
Російський письменник, публіцист Віктор Шендеровіч уявив, що буде з Росією після смерті Владіміра Путіна.

Коментуючи смерть 79-річного Президента Узбекистану Іслама Карімова, Шендеровіч уявив, що буде з Росією, якщо Путін помре у такому ж віці.
На його думку, до того часу в Росії не залишиться нічого, «крім декласованого, злиденного народу, конфліктуючих кланів, що спираються на розпухлі спецслужби, та екстремістів».
«А ви дивіться, дивіться, дорогі росіяни. Це те, що чекає нас, якщо наше сонце ще сто раз всіх переможе і благополучно докульгає до свого інсульту. На той час на теренах Батьківщини, як в після-карімовському Узбекистані сьогодні, вже не залишиться зовсім нічого, крім декласованого злиденного народу, конфліктуючих кланів, що спираються на розпухлі спецслужби, і екстремістів (частково релігійних). Ну, і провокаторів набіжить з усіх боків, зрозуміло: в каламутні часи ця професія особливо затребувана», – спрогнозував у своєму Facebook письменник.
«Ніяких демократичних різносолів – суспільного діалогу, чесних виборів – не передбачається: нізвідки їм взятися. Альтернативою в’язниці буде тільки хаос. І налякана хаосом країна знову вибере в’язницю, до якої давно звикла. У проміжку, втім, буде визнано доцільним випустити пар, і з ганку на вила зголоднілим викинуть парочку корупціонерів, і ті ж Кісєльов із Соловйовим, Шерочка з машерочкою, із виразом розкажуть росіянам про зловживання. Потім на ганок вийде хтось строгий із чесними очима і повідомить піплу, що прийшов час навести порядок на Батьківщині, а це нам тільки дай, і вже в процесі наведення порядку стане зовсім не до правових норм», – зауважив публіцист.

Коментарi

Коментарiв