Путіну не потрібен Донбас – він хоче знищити всю Україну, – політолог

202
Російський політолог Андрєй Піонтковскій пояснив, які насправді плани Кремль будує щодо України та що робити український владі з Донбасом.

«Спроба Росії витіснити Україну з переговорів по Донбасу, звинувативши керівництво країни в тероризмі та небажанні вирішувати конфлікт мирним шляхом, захлинулася. Західні партнери Путіна розуміють, що історія з так званими «українськими диверсантами» в Криму – не більше ніж фейк», – зауважив Піонтковскій.
На його думку, Україна повинна забути про те, що відбувається за закритою лінією, зосередившись на реформах. 
«Не має значення, що відбувається за закритою лінією, Україна повинна спокійно йти реформаторським шляхом. Ці території повернуться самі, з часом. Заморожений конфлікт, яким лякають українців, – чудовий варіант в ситуації, що склалася. Адже те, чого вимагає Путін, набагато гірше замороженого конфлікту», – наголосив у статті для НВ політолог.
Також він прокоментував Мінські домовленості і перемовини в «нормандському форматі» на тлі відмови Путін від участі в останньому. За словами експерта, Україна повинна скористатися цим рішенням російського лідера.
«Мінські переговори дійсно застопорилися, зустріч нормандської четвірки зірвалася. Однак, на мою думку, керівництво України може скористатися цим. Мета Росії полягає в тому, щоб заштовхнути окуповані території в політичне тіло України, використовувати їх для розкладання країни і блокування її європейського розвитку. Путіну не потрібен Донбас, як і Крим – йому потрібно знищити всю Україну», – підкреслив фахівець.

Коментарi

Коментарiв