Гройсман запропонує Верховній Раді кардинально змінити формат засідань

142
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що запропонує ВРУ проводити тематичні дні.

Під час засідання уряду 31 серпня Гройсман повідомив, що відповідну ініціативу обговорить зі спікером Верховної Ради України. На його думку, цю ідею підтримають і народні депутати.
«Зробити день інфраструктури й дорожнього господарства, день освіти, день охорони здоров’я», – зауважив очільник Кабінету Міністрів.
Зазначимо, міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак і міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий заявили, що підтримують проведення тематичних днів у парламенті, оскільки під час подібних засідань раніше вже вдавалося ухвалити важливі закони. 
У цілому засідання уряду Гройсман здебільшого приділив саме початку роботи ВРУ після канікул.
«Перше, що я хотів би сказати: наступного тижня розпочинається парламентська робота. Україна потребує відповідальних законів, у тому числі і по дерегуляції, про яку ми говорили вчора. І, незважаючи на те, що популісти знову почнуть лякати українців, я оптимістично дивлюся в осінь, у нас буде збережена економічна стійкість, і я вірю у економічне зростання до кінця року», – наголосив у своєму Facebook Прем’єр-міністр.
 

«Ми відкинемо популістичні гасла і будемо чітко говорити про реальний стан справ і про плани на майбутнє. Зокрема внесемо бюджет на 2017 рік у парламент у вересні. І внесемо його чесним шляхом. Як тільки ми пройдемо формування непопулістичного бюджету – можливості стабілізації і розвитку збільшаться в десятки разів. Бюджет матиме нові підходи і пріоритети», – пообіцяв очільник Кабміну.

Коментарi

Коментарiв