ІноЗМІ попередили про «жовтневий сюрприз» від Путіна

136
Оглядач Дейна Мілбенк висловив думку, що своїми діями у серпні цього року Президент РФ «натякнув», що готує «жовтневий сюрприз».

«Нещодавно США дізналися про те, що російська сторона «до того, як злити викрадену інформацію, в деяких випадках фальсифікує документи, редагуючи їх так, щоб додати до них брехливу інформацію, а потім видати документи за їх оригінали», − нагадав у статті для Washington Post Мілбенк. 
Зазначимо, він має на увазі ситуацію, коли хакери помилково оприлюднили в Інтернеті як оригінальні, так і відредаговані версії кількох документів. 
На думку журналіста Foreign Policy Еліаса Гролла, ці документи, вкрадені з фонду «Відкрите суспільство» Сороса, були відправлені для того, аби створити помилкове враження, ніби антикорупційного активіста з Росії Алєксєя Навального фінансує Сорос. 
Як зауважив Мілбенк, імовірно, путінські агенти напередодні президентських виборів у США також мають намір оприлюднити в Інтернеті відредаговані документи. Зокрема, може йтися про докази того, що Clinton Foundation нібито фінансує «Ісламська держава», або зізнання кандидата у президенти Ґілларі Клінтон про те, що їй плювати на американців, загиблих у Бенгазі.
Крім того, оглядач підкреслив, що російська гібридна війна нині значна активніша, ніж будь-коли до цього. 
«Путін втрутився у внутрішню політику у Франції, Нідерландах, Великій Британії й інших країнах, допомагаючи крайнім політичним партіям дестабілізувати їх. Мабуть, тепер він займається у США тим же», – зазначив Мілбенк. 
«Якщо, скажімо, в кінці жовтня путінські хакери опублікують підправлений документ, який очорнятиме Клінтон, цілком ймовірно, що конкуренція спонукає ЗМІ написати про ці документи до того, як з’явиться шанс з’ясувати, чи були ці документи виправлені і яким чином», – резюмував автор.

Коментарi

Коментарiв