Склалося враження, ніби всі біди України від поліції, – Березовець

390
Політтехнолог Тарас Березовець прокоментував останні гучні скандали, пов’язані з діяльністю Національної поліції України.

На тлі кривавих подій, пов’язаних із Національною поліцією у Кривому Озері на Одещині, Березовець наголосив, що «нових» полісменів привезли не зі США чи Швейцарії, вони виросли з нами, на вулицях того ж Миколаєва та Тернополя.
«Протягом останніх днів у мене склалося чітке враження, що всі біди в країні, починаючи від високих тарифів і закінчуючи неготовністю одеських та херсонських курортів до сезону, – все від роботи поліції. Це вона одна, рідна, винна, що курс долара знову зріс, а «Шахтар» вилетів із Ліги Чемпіонів», – іронізує експерт.
За його словами, необхідно усвідомлювати то факт, що поліція, армія і навіть депутати є відображення суспільства в цілому. 
«Продавати свій голос на виборах за 200 гривень, а потім проклинати мера і депутатів за крадіжку землі – це і є справжній український інфантилізм. Працівники поліції не приїхали до нас з Техасу або Швейцарії – вони виросли на тих же запорошених і кримінальних вулицях того ж Миколаєва та Тернополя, де кидати недопалок повз урну і лаятися матом – норма», – цитує 24 політтехнолога.
Відповідно, на його думку, починати щось змінювати потрібно з самого себе замість того, аби просто скиглити. 
«Якість реформ визначається, в першу чергу, реакцією на порушення закону з боку «своїх». Думаю, «своїх» там вже немає, достатньо подивитися на ту жорсткість, з якою керівництво Нацполіції відреагувало на події в Кривому Озері та Миколаєві», – зауважив фахівець.

Коментарi

Коментарiв