Міноборони нарешті повідомило хорошу новину з зони АТО

169
1 вересня 2016 року глава Міністерства оборони України Степан Полторак заявив, що з опівночі в зоні АТО не було зафіксовано жодного порушення режиму припинення вогню.

За словами Полторака, станом на 9 ранку на тимчасово окупованому Донбасі з опівночі не було зафіксовано жодного порушення режиму припинення вогню. 
«Мені кожні 15 хвилин надходить інформація щодо ситуації на Сході України. Я сьогодні зранку був приємно здивований, що на 9:00, починаючи з 00:00, у нас немає жодного обстрілу», – наголосив в ефірі 112 міністр оборони.
Нагадаємо, під час останнього засідання Тристоронньої контактної групи з питань урегулювання ситуації на Донбасі сторони наголосили на необхідності припинення вогню з 1 вересня для забезпечення безпеки навчального процесу.
Крім того, Президент України Петро Порошенко повідомив, що цю ініціативу підтримали Франція й Німеччина, нині ж очікується рішення Президента Російської Федерації Владіміра Путіна. 
Тим не менше, Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що бойовики так званих ДНР і ЛНР активізували діяльність, спрямовану на дискредитацію українських військових.
«Із цією метою російське окупаційне командування планує провокаційні дії проти сил АТО шляхом здійснення артилерійських обстрілів наших позицій, а також імітації діяльності «українських диверсантів» на Донецькому, Маріупольському і Новоайдарському напрямках. Для відеофіксації «порушення українською стороною режиму тиші» на передові позиції російських окупаційних військ вже прибули журналісти російських телевізійних каналів НТВ, «Россия-24», Life News, «Звезда», – повідомило ГУР Міноборони.

Коментарi

Коментарiв