«Інтер» вирізав із концерту фразу Пономарьова «Слава Україні!»

269
Телеканал «Інтер», незважаючи на гору звинувачень в антиукраїнських настроях, вирізав із телевізійної версії концерту до Дня Незалежності фразу співака Олександра Пономарьова «Слава Україні!».

У коментарі «Детектор медіа» сам Олександр Пономарьов підтвердив, що під час концерту дійсно сказав «Слава Україні»: «Я дійсно під час концерту привітав глядачів такими словами, і вони дружно мені відповіли «Героям слава!».
Нагадаємо, 31 серпня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков відверто розкритикував «Інтер», нагадавши Службі безпеки, що пора зайнятися діяльністю цього телеканалу.
«Нацрада з телебачення – де ви?! Чи політична кон’юнктура і кланові інтереси так здавили вам горло, що забули, навіщо вас створили? Звертаюся до СБУ. Шановні колеги, пауза затяглася. Ваша пряма відповідальність відреагувати на оприлюднені факти!», – наголосив у своєму Facebook глава Міністерства внутрішніх справ.
«Ідеолог інформаційної політики «Інтера», громадянин Росії Шувалов має бути висланий з країни. Стосовно Льовочкіна та його політичних годованців на російські гроші необхідне неупереджене розслідування та публічне оголошення результатів», – підкреслив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв