Кидайте в мене вже або бруківку, або гранати, − Савченко про «замах»

307
В інтерв’ю місцевому маріупольському телеканалу народний депутат України Надія Савченко розповіла про «замах» на неї в Одесі, коли активісти намагалися закидати її яйцями.

Коментуючи шалену популярність, що на неї звалилася під час судового процесу в Росії і після звільнення, Савченко зауважила, що не хоче бути тим політиком, який «як рок-зірки носить перуку, ховається, щоб його не впізнавали».
За її словами, негатив у її сторону буває здебільшого у соціальних мережах і по телебаченню, проте, якщо це відбувається вживу, «досить поговорити з людиною 5 хвилин, як вона уже розуміє твою точку зору».
«Яйця поки летіли в мене тільки в Одесі. Кажуть, три, хоча я там тільки два щось побачила. І жодне не попало, хоча людина підійшла і висказала своє «фе». Я сказала, що яйця слабо – іншим разом кидайте в мене уже або бруківку, або гранати, а то якось несерйозно», – наголосила нардеп.
Нагадаємо, напередодні сестра Савченко Віра спростувала інформацію про те, що Надія нібито отримала у подарунок від польського залицяльника спортивний мерседес. Сама народний депутат зізналася, що добряче над цим посміялася й іронічно зауважила, що в дарунок приймає лише літаки й вертольоти.

Коментарi

Коментарiв