Призер Олімпіади відверто розкритикував міністра спорту

192
Український борець, срібний призер Олімпіади-2016 Жан Беленюк розкритикував діяльність міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова. 

В інтерв’ю Апострофу Беленюк прокоментував пропозицію глави Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі відправити у відставку Ігоря Жданова з огляду на результати України на останніх Олімпійських іграх. 
На думку спортсмена, у провалі України на Олімпіаді винен не лише Жданов, із якого хочуть зробити цапа-відбувайло. Тим не менше, він наголосив, що міністр спорту не є авторитетом як для спортсменів, так і для тренерів.
За словами Беленюка, Жданов не здатен навести порядок у своїй галузі. До того ж, у міністерстві і, крім нього, є чимало людей, від яких для спорту немає жодної користі. 
Борець зауважив, що очільнику такого відомства не обов’язково бути спортсменом, проте він повинен бути професіоналом і збирати навколо себе таких же людей. Також він наголосив, що міністр спорту повинен уміти бачити ситуацію, розуміти проблеми спортсменів, нищити незрозумілі схеми і чітко все контролювати. 
Крім того, він прокоментував чутки про зміну громадянства: «Не знаю, як це все з’явилося. Хоча останнім часом необов’язково щось узагалі говорити, щоб це з’явилося (посміхається). Не знаю, на яких підставах це взагалі вийшло, і найобразливіше, що українські ЗМІ несуть інформацію так званих російських пропагандистів. Всі говорять про це, проте ніхто не відмовляється поширювати їх брехливу інформацію». 

Коментарi

Коментарiв