Петро Олещук: «Чому не сидять Ахметов і Медведчук»

174
Розказати вам про силу випадку?
Є в Молдові такий собі Володимир Плахотнюк, який силою випадку є лідером місцевої Демократичної партії а також олігархом.
Абсолютно випадково у нього є друг − Петро Порошенко, який випадково є Президентом України. Силою випадку у недалекому минулому у них був спільний бізнес в Молдові.
Також абсолютно випадково у нього є вороги − колишній прем’єр Влади Філат та близький до останнього бізнесмен Кобалєв.
Силою випадку бізнесмен Кобалєв робить у липні заяву про готовність поділитися компроматом щодо Плахотнюка, чим одразу ж зацікавились в ФБР.
Однак абсолютно випадково він одразу ж опиняється у розшуку Інтерполу. Через неймовірний збіг обставин Кобалєв, що потрапив у розшук 25 липня, цього ж дня був затриманий у Києві співробітниками СБУ спільно з українською ГПУ.
Тією самою Генпрокуратурою, яку за збігом обставин очолює Луценко − кум Порошенко, котрий − друг Плахотнюка.
Абсолютно випадково саме після затримання в ГПУ з’ясовують, що український паспорт Кобалєва є недійсним, бо втрачена одна із обов’язкових форм, витрату якої випадково з’ясували саме зараз. Це абсолютно випадково співпало у часі із необхідністю екстрадиції Кобалєва до Молдові, і дуже у цій екстрадиції допомогло, бо Україна своїх громадян видавати не може.
Великим щастям для слідства було те, що суди працювали дуже швидко, і екстрадиція, яка завжди тягнеться роками, у даному випадку зайняла місяць.
Бізнесмен уже в Молдові. Олігарх Плахотнюк має бути задоволений. Ну той, у якого давній друг − Петро Олексійович, у якого, за збігом обставин, кум − Генпрокурор Юрій Віталійович.
Ну а якщо у вас будуть запитання, чого, наприклад, не сидять Ахметов або Медведчук − відповідь проста. Не пощастило, карта не лягла.
Ну не може ж прокурору щастити постійно?
Джерело: Петро Олещук

Коментарi

Коментарiв