Україна має погану репутацію у світі, − дипломат

179
Посол України в Австрії Олександр Шерба зауважив, що Україна має погано репутацію у світі, хоча реальна ситуація зовсім інша.

«В України погана репутація, і це, на жаль, факт. Репутація України гірша, ніж Україна є насправді», – наголосив Посол України в Австрії.
Як він зауважив, українські дипломати просувають український експорт не з нуля, а навіть із мінуса. 
У сюжеті 24 ідеться про те, що бізнесмени з європейських держав неодноразово обпікалися об вітчизняну бюрократію і сумнозвісну корупцію. За словами Щерби, ці ганебні явища необхідно якомога швидше ліквідувати. 
Тим не менше, на його думку, якщо на урядовому рівні і вдасться покращити репутацію України, то в інформаційному плані держава програватиме і надалі. На цьому тлі журналісти підрахували скільки разів протягом серпня цього року провідні світові ЗМІ згадували про Україну. 
Найбільше матеріалів про Україну опублікувало польське видання «Річ Посполита» − про українські події це ЗМІ згадало 214 разів. На другому місці опинилося німецьке видання Deutsche Welle, що 42 рази розповідало про Україну. Третя сходинка і 33 згадування про Україну – британське видання ВВС. 

Коментарi

Коментарiв