ІноЗМІ розповіло, як мафія керує Росією

136
Оглядач Брайан Уітмор зауважив, що мафія вже стала націоналізованим активом Російської Федерації. 

«Російська мафія стала націоналізованим активом. Так само як і корупція, організована злочинність – це не помилка у системі, це її характеристика. Вона невід’ємна частина режиму Володимира Путіна. Тому зовсім не варто дивуватися, що російська правляча партія «Единая Россия» кишить злочинцями», – зауважив у статті для Radio Free Europe Radio Liberty Уітмор, коментуючи звіт опозиціонера Іллі Яшина про зв’язки «Единой России» з організованою злочинністю.
У цілому оглядач описав зміст звіту Яшина, зауваживши, що члени російського уряду сприймають державний бюджет як власний гаманець, із якого можна тягнути гроші – депутати Держдуми відмивають гроші для гангстерів і мають власні «каральні» загони, а губернатори очолюють організовані злочинні групи. 
За словами Уітмора, Кремль вже давно використовує організовані злочинні групи для виконання чорної роботи: виконання таємних завдань, контрабанда зброї, вбивства чи відмивання грошей.
Крім того, він зауважив, що звіт «під заголовком «Російська кримінальна партія» свідчить про те, що ця політична сила стала рушієм політичного узаконення організованої злочинності в Росії. 
Автор наголосив, що у країнах Заходу ця інформація вибухнула б сенсацією, проте в Росії ніхто в цьому не бачить чогось дивного. 

Коментарi

Коментарiв