Муженко повідомив про тривожний сигнал із Донбасу

171
Начальник Генерального штабу, генерал Віктор Муженко повідомив, що російська влада почала суттєво збільшувати чисельність своїх військ на територіях тимчасово окупованого Донбасу.

В інтерв’ю The Times Муженко зазначив, що Російська Федерація розпочала підготовку щодо створення на окупованих територіях Сходу України третього корпусу в рамках довгострокового плану знищення української держави. 
«Ми не говоримо про слабкі і неконтрольовані групи бойовиків. Ідеться про військову ієрархію з чіткими системами командування і контролю. У планах Росії – створити третій армійський корпус, що буде складатися з професійних російських солдатів», – наголосив генерал.
Відповідну інформацію підтвердило джерело серед російських військових із бази в Луганську. За його словами, «це буде третій кулак для гнучкості, операцій саботажу, контратак і наступу, в той час як інші два корпуси будуть тримати лінію». 
Муженко також зауважив, що поки невідома кількість солдатів у третьому формування Кремля, проте, на його думку, це будуть тисячі військових, яких буде сформовано приблизно у 3-5 бригад. 

Коментарi

Коментарiв