Путін запропонував віддати Львів Польщі

227
Президент РФ Владімір Путін, коментуючи ідею перегляду підсумків Другої світової війни, заявив, що в такому разі потрібно переглянути і питання щодо Львова.

За словами Путіна, перегляд підсумків Другої світової війни відкриє «скриньку Пандори». Він зазначив, що в такому разі необхідно вернути увагу не лише на Калінінград, але і на східні землі Німеччини і західні території України. 
«Якщо комусь хочеться почати переглядати підсумки Другої світової війни, давайте спробуємо подискутувати на цю тему. Але тоді треба дискутувати не щодо Калінінграда, а в цілому щодо східних земель Німеччини, щодо Львова, який був частиною Польщі, і так далі, і так далі. Там є і Угорщина, є і Румунія. Якщо комусь хочеться розкрити цей ящик Пандори і почати з ним працювати, – будь ласка», – цитує ТАСС Президента Росії.
Крім того, на питання журналіста щодо розбіжності у питанні Курильських островів лідер Кремля наголосив, що «японське питання виникло як результат Другої світової війни і закріплене у міжнародних документах, пов’язаних із результатами цієї війни».
Додамо, 1945 року Радянський Союз анексував територію Курильських островів під час японсько-радянської війни. Курили стали частиною Сахалінської області, а з того часу Японія ось уже майже 70 років не визнає законності цього поділу і вважає ці острови своїми.

Коментарi

Коментарiв