Хіба важливо, хто зламав, − Путін відхрестився від кібератак у США

212
Президент РФ Владімір Путін заявив, що Росія нібито непричетна до кібератак на інформаційні бази Демократичної партії США.

«Це річ, яку напрочуд складно перевірити, якщо взагалі можливо її перевірити. У будь-якому разі, на державному рівні ми цим точно не займаємося», − заявив в інтерв’ю Bloomberg Путін. 
Він зауважив, що нині хакери діють просто «філігранно» й мають змогу показати у певному місці і в певний час свій слід, насправді прикривши свою діяльність діями інших хакерів із інших країн. 
«А потім, хіба це важливо, хто зламав ці якісь дані з передвиборного штабу пані Клінтон? Хіба це важливо?», − наголосив російський лідер, додавши, що найважливіше – зміст того, що буде продемонстровано суспільству. 
«Навколо цього повинна вестися дискусія насправді. Не потрібно відводити увагу громадськості від суті проблеми, підміняючи якимись другорядними питаннями, пов’язаними з пошуком того, хто це зробив», − підкреслив Президент Росії. 
За його словами, йому «зовсім нічого не відомо» про злами: «Для цього, розумієте, треба відчувати нерв і особливості внутрішньополітичного життя Сполучених Штатів. Не впевнений, що навіть наші фахівці в МЗС відчувають це потрібним чином».
Додамо, у липні цього року хакери здійснили кібератаку на виборчий штаб кандидата у президенти США від Демократичної партії Ґілларі Клінтон. Згідно з інформацією Міністерства юстиції США, до атаки причетна інша країна. 

Коментарi

Коментарiв