Янукович офіційно «образився» на Луценка за «слабака і зрадника»

330
Екс-президент України Віктор Янукович подав заяву в поліцію проти Генерального прокурора України Юрія Луценка.

Екс-президент України Віктор Янукович звернувся до Шевченківського управління поліції Головного управління Національної поліції України в Києві з заявою про вчинення адміністративного правопорушення очільником Генеральної прокуратури Юрієм Луценком під час брифінгу 18 серпня. 
У своїй заяві політик-утікач зазначив, що Луценко скоїв адміністративне правопорушення, передбачене статтею про дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії.
Крім того, Янукович звернувся до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів у зв’язку з «грубим порушенням правил прокурорської етики» і публічними висловлюваннями, що порушують принцип презумпції невинуватості, з боку Генпрокурора Луценка. Крім того, адвокат Віталій Сердюк направив самому Луценку заяву про забезпечення прозорого і об’єктивного розгляду відповідного звернення свого клієнта.
112 нагадує, що 18 серпня 2016 року Юрій Луценко, коментуючи можливість «очної ставки» Януковича з представниками чинної влади України, назвав його слабаком і зрадником. 
«Янукович виявився слабаком. Зрадником держави, який узурпував владу, розікрав державу, знищив ЗСУ і сили безпеки України, який втік на територію сусідньої держави і звідти закликав до збройної агресії проти України. Янукович, якщо хоч трохи людина, повинен зібрати свою совість, свої можливі позитивні характеристики і прибути на територію України. І буде все: і допит, очні ставки, все, що треба в таких випадках, і наголошую на справедливий суд і вирок. А диктувати країні, яку розграбував і послав ворога, що робити слідству, цей покидьок не буде», − наголосив очільник ГПУ.

Коментарi

Коментарiв