Ображений на Беленюка міністр спорту звинуватив його у зв’язку з Кремлем

208
Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов прокоментував критику в його сторону від призера Олімпійських ігор Жана Беленюка.

«Із обуренням прочитав інтерв’ю Жана Беленюка виданню «Апостроф». Я не ображаюся на персональну критику Беленюка, переживу. Але не розумію, як такі образливі оцінки своїй армії та своїй державі може давати людина, яка представляла збірну України на Олімпіаді та є військовослужбовцем Збройних Сил України. Я категорично не згоден з цими висловлюваннями!», − наголосив у своєму Facebook Жданов.
«Я категорично не згоден зі зневажливим ставленням до вишиванки, з фразами про «розірвану країну». Якщо Жан не знає, то більш ніж половина наших захисників, які пішли у добровольчі батальйони та відбивали російську агресію в АТО, були російськомовними мешканцями східних областей країни», − зазначив міністр спорту.
Крім того, він закликав Беленюка вибачитися за свої зневажливі висловлювання передусім перед учасниками та ветеранами АТО.
«Сьогодні, в умовах збройної агресії Росії проти України, платники податків, президент та уряд роблять все можливе, щоб забезпечити стабільне фінансування сфери спорту, достатньо задовільні умови для тренувань, виплату президентських та урядових стипендій − одних з найбільших призових у світі. Водночас рядові вчителі, лікарі, працівники культури, жителі села, наші військовослужбовці отримують у десятки, а в окремих випадках − у сотні разів менше від провідних спортсменів України. Це треба також враховувати», − підкреслив високопосадовець.
«І останнє. Почитавши це інтерв’ю, зловив себе на думці, що воно дуже схоже на «темники» та висловлювання, які ми сьогодні часто чуємо з вуст проросійських опозиційних депутатів та політиків», − зауважив урядовець.
Нагадаємо, напередодні український борець, срібний призер Олімпіади-2016 Жан Беленюк розкритикував діяльність міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова.
На думку спортсмена, у провалі України на Олімпіаді винен не лише Жданов, із якого хочуть зробити цапа-відбувайло. Тим не менше, він наголосив, що міністр спорту не є авторитетом як для спортсменів, так і для тренерів.
За словами Беленюка, Жданов не здатен навести порядок у своїй галузі. До того ж, у міністерстві і, крім нього, є чимало людей, від яких для спорту немає жодної користі.

Коментарi

Коментарiв