Луценко культурно пояснив Януковичу, чому він покидьок

304
Генеральний прокурор України Юрій Луценко прокоментував заяву до поліції проти нього від екс-президента Віктора Януковича.

«Юрій Луценко відреагував на заяву втікача Віктора Януковича щодо вжиття ним нібито нецензурних слів на адресу останнього», − наголосила у своєму Facebook прес-секретар Луценка Лариса Сарган. 
«Я попросив своїх помічників подивитися в словник, що ж це означає. Читаю для всіх: «покидьки»: 1. непридатні для використання залишки чого-небудь, мотлох, старі речі тощо; 2. морально розкладені люди, декласовані, злочинні елементи суспільства, непотріб, негідь, потолоч», − зауважив очільник Генеральної прокуратури України.
Він підкреслив, що весь його виступ був адекватним і жодних нецензурних слів він не вживав: «Це слово є в словнику, отже – воно нормальне. Янукович буде допитаний і постане перед українським судом».
«Я особисто, як Генеральний прокурор, вважаю, що він має бути допитаний в очному режимі на території України в Печерському суді столиці», – зазначив Луценко.
Нагадаємо, напередодні екс-президент України Віктор Янукович подав заяву в поліцію проти Генерального прокурора України Юрія Луценка.
Янукович звернувся до Шевченківського управління поліції Головного управління Національної поліції України в Києві з заявою про вчинення адміністративного правопорушення очільником Генеральної прокуратури Юрієм Луценком під час брифінгу 18 серпня. 
У своїй заяві політик-утікач зазначив, що Луценко скоїв адміністративне правопорушення, передбачене статтею про дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії.
18 серпня 2016 року Юрій Луценко, коментуючи можливість «очної ставки» Януковича з представниками чинної влади України, назвав його слабаком і зрадником. 
«Янукович виявився слабаком. Зрадником держави, який узурпував владу, розікрав державу, знищив ЗСУ і сили безпеки України, який втік на територію сусідньої держави і звідти закликав до збройної агресії проти України. Янукович, якщо хоч трохи людина, повинен зібрати свою совість, свої можливі позитивні характеристики і прибути на територію України. І буде все: і допит, очні ставки, все, що треба в таких випадках, і наголошую на справедливий суд і вирок. А диктувати країні, яку розграбував і послав ворога, що робити слідству, цей покидьок не буде», − наголосив очільник ГПУ.

Коментарi

Коментарiв