Перемир’я на Донбасі все одно будуть порушувати, − Савченко

141
Народний депутат України Надія Савченко прокоментувала оголошений режим припинення вогню в зоні проведення антитерористичної операції на територіях тимчасово окупованого Донбасу.

«Виставили одну лінію змісту, її розстріляли, не відповідаємо. Виставили інших. Скільки нам повинні вибити на одній лінії? Якщо стріляють по п’ятиповерхових будинках, розстрілюють вулицю, що далі? Часом вогонь буде припинений, часом буде порушуватися», − зазначила Савченко.
В ефірі 112 вона наголосила, що влада, на відміну від народу, не зацікавлені у вирішенні конфлікту на Сході України. 
«Є у мене, наприклад, бізнес-інтереси з противником. І у нас є війна. Я, наприклад, хочу виграти війну і частково, але частково не хочу втратити свій бізнес. І ми домовляємося: я здаю тут, бізнес залишається там. Якщо будуть у нас такого плану домовленості і вони так і тривають, плюючи на Мінські домовленості, то ми нікуди не зрушимо з місця. Ми будемо будинок за будинком втрачати, не відповідати, або відповідати і провокувати. Це жахлива ситуація, і жахлива тим, що вирішити це хоче тільки народ, всім іншим, «верхівці» вона не потрібна», − підкреслила народний депутат.
Нагадаємо, під час останнього засідання Тристоронньої контактної групи з питань урегулювання ситуації на Донбасі сторони узгодили встановлення режиму тиші з 00:00 1 вересня 2016 року. 
Українська сторона пізніше підтвердила, що режим тиші дійсно зберігається на Донбасі, проте вдень було зафіксовано провокаційний вогонь російських найманців по населеному пункту Новоолександрівка. 

Коментарi

Коментарiв