У Росії залишилося півроку, щоб змусити Україну прийняти Донбас, − Карін

197
Головний редактор сайту «Інформаційний опір» Юрій Карін прокоментував заяву генерала Віктора Муженка про створення російського третього «армійського корпусу» на території так званих ДНР і ЛНР.

Карін зауважив, що інформацію про створення третього «армійського корпусу» російською владою дійсно підтверджують. Значною мірою це необхідно для підтримки духу терористів, які пам’ятають літо 2014 року, коли без вторгнення регулярних частин ЗС РФ на територію України всі незаконні формування могли бути знищені.
«Також на тлі загального нагнітання обстановки на Донбасі створення нового формування може розцінюватися як посилення російського окупаційного контингенту, для посилення позицій російської сторони в переговорному процесі і збільшення тиску на українську владу. У Росії залишилося не так багато часу, щоб шляхом силового шантажу змусити нас прийняти Донбас на їхніх умовах. Це півроку», − наголосив у статті для Апострофа головний редактор «Інформаційного опору». 
Він пояснив, чому говорить саме про термін у півроку: «Давайте дивитись, хто сьогодні є яструбом в ситуації з тиском на Російську Федерацію з метою стримування агресії? Це Сполучені Штати Америки, де до вступу на посаду наступного президента залишається півроку. В цей час жодних глобальних рішень щодо Росії прийматися не буде. А от коли вже буде формуватися політика нового президента США, тоді ми й побачимо, чи буде пом’якшення або, навпаки, посилення секторальних обмежень і більш жорсткий примус до миру».
Також Карін висловив переконання в тому, що санкції проти Росії буде продовжено і в січні 2017 року, незважаючи на деякі заяви про можливе їх скасування. Він наголосив, що влада низки країн дійсно має таке бажання під впливом європейських політиків, корумпованих Кремлем, проте ці бажання абсолютно не відповідають реальності – світ визнав Росію глобальною загрозою. 
Коментуючи можливість наступу, що також активно обговорюють у ЗМІ й політичному середовищі, Карін зазначив, що з урахуванням «повної відмороженості і безвиході становища мешканців Кремля про це можна говорити». 
«Щодо можливості України стримати наступ. Ми маємо три лінії фортифікаційних оборонних споруд. Армія, порівняно з весною 2014 року, зросла в рази за рахунок надходження техніки та отриманого бойового досвіду українськими військовослужбовцями», – підмітив автор. 
«Якщо проаналізувати поведінку російських окупаційних військ на Донбасі, то найбільші загострення відбувалися напередодні або в момент проведення зустрічей нормандського формату переговорів у рамках Мінських домовленостей і інших політичних подій світового масштабу. Це до того, що в Китаї розпочинається саміт «великої двадцятки», де кремлівського диктатора будуть намагатися посадити за стіл переговорів. Боюся, що як зазвичай відсутність аргументів російської сторони, які виправдовували їхні дії в Україні, традиційно будуть замінені патологічною брехнею і нагнітанням обстановки на Донбасі», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв