Ігор Овчар: «Луценко де-факто не є Генеральним прокурором»

166
 
Я не приймаю участь в дискусії з питання «Чи є нинішня Генпрокуратура України українською?». Хоча я згідний із тими, хто доводить, що наша Генпрокуратура розташована саме в Україні.
Нема сенсу спростовувати очевидне там, де йде мова про українськість в абсолютно іншому контексті. Це виглядає глупо.
Так само глупо, якби я вирішив комусь довести, що юрист Юрій Луценко є українським Генпрокурором, бо для його призначення в свій час спеціально змінили український Закон. Бо слово український тут ні до чого. 
Юрій Луценко − не юрист, що є загально відомим фактом, а значить – не спеціаліст в галузі, якою одноосібно керує та має обов’язком самостійно приймати не лише управлінські рішення, а й нормативно-правові акти, що є обов’язковими для виконання та включаються до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів. 
Із зазначеного випливає, що Юрій Луценко хоч і є де-юре Генпрокурором, але де-факто є лише спікером Генпрокуратури. Бо самостійно не здатен оцінити будь-яку ситуацію в площині права з застосуванням власних знань в юриспруденції та ухвалити самостійне правове рішення, що зобов’язаний за Законом робити Генпрокурор. Тому лише озвучує чужі рішення.
Звідси три логічні питання: 
1.Чи здатен не юрист Юрій Луценко самостійно усвідомлювати нормативно-правовий зміст та юридичні наслідки не ним підготовлених та прийнятих, але ним підписаних нормативно-правових актів, інших рішень Генпрокурора України?
2.Хто насправді в Україні Генпрокурор де-факто?
3.Чи можна вважати наявну де-факто ситуацію з дуалізмом чи колективністю Генпрокурора такою, що відповідає вимогам Конституції України?
P.S. Як громадянин України я маю право знати прізвище (прізвища) людини (людей), які де-факто приймають рішення, які підписує Генпрокурор України Юрій Луценко. А якщо це робить «юрист» Луценко самостійно, то він нічим не відрізняється від «доктора «Пі». Доктор «ПІ», до речі, вже своє відсидів та вийшов на свободу за «законом Савченко». До розробки та прийняття якого штурман-оператор гвинтокрила Савченко теж не мала жодного реального відношення та про існування якого взнала вже після його прийняття у ВР України. Країна неуків, хілерів, сурогатів та аватарів, бл#!
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв