Путіну доведеться йти звідусіль і негайно, – Портніков

309
Український публіцист Віталій Портніков пояснив, навіщо Президент РФ Владімір Путін вирішив зосередити свої війська біля кордонів із Україною.

«Путін зосереджує свої війська біля наших кордонів. Більш чіткого сигналу цивілізованому світу напередодні саміту G20 складно собі уявити: швидше домовляйтеся зі мною, діліть світ, віддавайте Україну, бо піду воювати!», − наголосив Портніков. 
За його словами, сигнал Президента США Барака Обами напередодні саміту «великої двадцятки» полягає в тому, санкції будуть ставати лише жорсткішими за відмову погоджуватися на компроміс. 
«Економіка буде «схлопуватися», можливості виживання режиму – і тут уже йдеться не лише про Путіна, але і про всю номенклатуру крадіїв, що буде зменшуватися. Ще учора йшлося про те, що необхідно відмовитися від Асада й Донбасу, зобразити перемовини щодо Криму і підтримувати перехідну владу в Сирії, то завтра ціна компромісу для Росії буде куди вищою», − цитує newsru.ua публіциста. 
На його переконання, Путіну доведеться йти звідусіль і негайно: «Без можливості зберегти обличчя. З покаяннями, вибаченнями і репараціями. Ось до чого усе іде».

Коментарi

Коментарiв