Росія зробила нахабну заяву щодо Криму й Донбасу

194
Президент РФ Владімір Путін заявив, що питання щодо Криму у складі Росії вже закрите, а Мінські домовленості повинні виконувати у повному обсязі. 

«Народ Криму рішення ухвалив, проголосував. Питання історично закрите, повернення до колишньої системи не існує взагалі ніякого», − заявив Президент РФ під час Східного економічного форуму. 
За його словами, країни-гаранти Мінських домовленостей повинні гарантувати повноцінне виконання угод щодо врегулювання ситуації на Донбасі. 
«На мій погляд, і тут я повністю згоден з учасниками Нормандського формату, та й з позицією Сполучених Штатів, − немає ніякої іншої альтернативи, крім виконання Мінських домовленостей», − наголосив російський лідер. 
Він зазначив, що українська сторона нібито не виконує домовленостей, досягнутих Тристоронньою контактною групою. 
«Ми вважаємо, що потрібно виконувати Мінські домовленості повністю, без будь-яких рестрикцій, без обмежень і підміни понять. Ми будемо щиро до цього прагнути, ми одні зробити це не в змозі, це повинні робити разом із нами і учасники Нормандського формату, і США, тому що тільки вони мають реальний вплив на сьогоднішню київську владу», − підкреслив Путін. 
Також він укотре заявив, що Росія нібито не провокувала конфлікту в Україні. 
«Українська криза виникла не через нас − не ми підтримали державний антиконституційний переворот в Україні і ми не провокували реакцію частини населення країни на ці дії», − цитує ТАСС главу Кремля.

Коментарi

Коментарiв