Журналіст назвав дату можливого наступу Росії на Україну

229
Український журналіст, публіцист Сергій Рахманін спрогнозував, що вже у вересні поточного року російські війська можуть розпочати повномасштабний наступ на Україну.

За словами Рахманіна, для наступу Росії на Україну є низка передумов. У першу чергу йдеться про слабкість Заходу, кадрову нестачу в українській армії і понижений рейтинг української влади. На його думку, на можливість масштабного наступу вказують і агресивні маневри російських військ поблизу кордону з Україною: «Ретельна підготовка до теоретичної війні породжує серйозна спокуса справді її почати».
Більше того, саме вересень є чи не найбільш сприятливим місяцем для війни як із точки зору погодних умов, так і з огляду на політичну ситуацію. 
«5 вересня завершується робота саміту G20, за підсумками якого Путін матиме уявлення про настрої західних лідерів і ступень їх компромісності. На 5-10 вересня запланована активна фаза навчань «Кавказ 2016», що припускає відпрацювання практичних дій створеного на південно-західному стратегічному напрямку ударного міжвидового об’єднання військ. Угруповання перебуває в стані підвищеної бойової готовності. Дуже вигідний стан для переходу до бойових дій», – наголосив у статті для Дзеркала тижня Рахманін.
Він припустив, що вторгнення військ Кремля може відбутися до 8 вересня – день визволення Донбасу від нацистських окупантів. 
Журналіст припускає, до вторгнення Путін може вдатися до 8 вересня, адже це день визволення Донбасу від нацистських окупантів.
«Для скрепно-язичницької Москви цілком собі яскравий привід для загострення, з PR точки зору – майже ідеальний. Саме з цієї, в взагалі-то, ірраціональної причини, наші військові цей день вважають найбільш потенційно небезпечним. Хоча пильності не втрачають із серпня», – зауважив публіцист. 
На його думку, існує велика ймовірність масштабної атаки, тому людям треба бути готовими до такого розвитку подій.
«Велика війна не є неминучою, але сьогодні є дуже можливою. І до неї слід готуватися кожному, згідно з відповідальністю, повноваженнями і переконаннями», – підсумував автор.

Коментарi

Коментарiв