Крим загрожує безпеці всього світу, – Чубаров

212
Глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров закликав світ звернути увагу на проблему анексії Криму, оскільки ця ситуація є загрозою усесвітнього масштабу.

Під час акції на Майдані Незалежності в Києві на підтримку переслідуваного в окупованому Криму заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова Чубаров заявив, що РФ завершила облаштування тимчасово окупованого Кримського півострова в якості плацдарму на південному фланзі НАТО – передає УНІАН.
«Спираючись на навчання, які Росія проводить в своєму Південному федеральному окрузі, до складу якого вони включили окупований ними Крим, вони перекинули туди, я думаю, що вже остаточні частини до Криму, яких не вистачало. Сьогодні можна говорити, що вони завершили облаштування Криму як насиченого сучасною зброєю плацдарму Росії на південному фланзі НАТО», – наголосив нардеп. 
Крім того, він зауважив, що станом на сьогодні Кримський півострів став територією, з якої Кремль загрожує уже не лише Україні, але й усьому світові. 
«І це ще одна з причин, чому світ має кардинально змінити своє ставлення і до санкцій, і до інших обмежень, які встановлені по відношенню до Росії», – підкреслив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв