США викрили халтурний план Кремля, − історик

200
Російський історик Андрєй Піонтковскій зауважив, що США викрили халтурну провокацію, організовану командою Президент Російської Федерації Владіміра Путіна.

Піонтковскій зауважив, що організовані путінцями провокації у Криму провалилися, оскільки США лише розширили санкції, засвідчивши викриття провокацій Президента Росії Владіміра Путіна. 
«Це не таке категоричне посилення санкцій з боку США, яке може бути в разі розширення військової операції Росії на Донбасі. Тоді вони можуть вдатися до відключення РФ від міжнародної банківської системи SWIFT, передачі Україні летального зброї і так далі», – наголосив у коментарі Гордону історик. 
«Відповідно до останньої інформації міністерства фінансів США, посилення санкцій пов’язано з невдалими російськими провокаціями в Криму. Тепер про це можна говорити напевно – халтурна провокація Москви в Криму викрита офіційно», – підкреслив експерт. 
Крім того, він висловив думку, що на такий відчайдушний крок Путіна підштовхнуло падіння рейтингу одіозного кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа, якого охрестили «другом Кремля». 

Коментарi

Коментарiв