США і Британія позлили Путіна заявою про підтримку України

167
У рамках саміту G20 Президент США Барак Обама і Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей обговорили питання щодо російської агресії в Україні.

Після зустрічі з Прем’єр-міністром Великої Британії Обама оголосив, що США і Британія продовжать протистояти російській агресії в Україні й боротися з кіберзагрозами, терористичними мережами і знищенням ІДІЛ. 
«Велика Британія підтвердила зобов’язання щодо трансатлантичної архітектури безпеки. Ми союзники по НАТО і бачимо мир однаково. Ми продовжимо протистояти російській агресії в Україні», − цитує РИА Новости Обаму.
Переговори Обами і Мей відбулися в рамках саміту G20 у Ханчжоу, Китай. Ця зустріч стала першою після призначення Терези Мей на посаду очільниці уряду Великої Британії. 
Нагадаємо, нещодавно координатор Державного департаменту США Деніел Фрід заявив, що Штати і Європа мають план на випадок повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
«Ми вже публічно заявляли про те, що якщо війна почне розгортатися знову, то у нас є опція санкцій. Ми це вже обговорювали з Європою», – наголосив координатор Державного департаменту США. 
Він також підкреслив, що Штати і Європа реалізовуватимуть цей план у тому разі, «коли відбудеться найгірше, тобто Росія нападе на Україну».

Коментарi

Коментарiв