Україна може отримати довгоочікувану летальну зброю від НАТО

232
Генеральний секретар НАТО в 2009-2014 роках, чинний радник Президента Петра Порошенка Андерс Фоґ Расмуссен наголосив, що Україна має шанс отримати летальну зброю від Альянсу.

«Україна не є членом НАТО, і тому у Альянсу немає зобов’язань із безпеки перед Україною. Однак якщо Росія не буде виконувати мінські угоди, якщо продовжить дестабілізувати східну Україну, я думаю, що прийде час для Заходу і для НАТО надати Україні летальну оборонну зброю», – наголосив Расмуссен.
Крім того, він підкреслив, що українські військові вже виконали блискучу роботу, проте Російська Федерація має дуже потужну воєнну машину, а десятки тисяч військових перебувають на кордоні з Україною. 
«Тому якщо Росія вирішить, то, звичайно, вона може вторгнутися в Україну. Я не думаю, що вони це зроблять, але вони на це здатні, і це якраз та причина, з якої, на мою думку, Захід повинен розглядати можливість надання летальної оборонної зброї Україні», – зауважив радник Президента. 
На його думку, російський Президент Владімір Путін таки має шанс досягнути своїх політичних цілей без відкритого вторгнення на українські території. 
«Для цього він використовує гібридну війну, «зелених чоловічків», кампанії з дезінформації, створює заморожений конфлікт на Сході України. Він сподівається зробити Україну слабкою і залежною від Кремля. Це його мета», – цитує Українська правда екс-генсека НАТО. 

Коментарi

Коментарiв