Нова «залізна леді» натякнула Путіну на незадоволення політикою Кремля

191
Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей уперше після свого призначення зустрілася з Президентом РФ Владіміром Путіним, обговоривши можливості співпраці між двома країнами.

Під час зустрічі в рамках саміту G20 Мей і Путін обговорили співпрацю двох країн у галузі економіки, безпеки, боротьби з тероризмом і, зокрема, співпрацю щодо конфлікту в Сирії.
Прем’єр Великої Британії наголосила, що сподівається на відкритий діалог із російською стороною попри серйозні розбіжності між державами щодо низки важливих питань – передає Інтерфакс-Україна.
«Як ви правильно сказали, Велика Британія після рішення покинути Європейський Союз має достатньо викликів, але я думаю, що ми робимо все, щоб вони були успішними. Але ви правильно сказали, що зараз у світі дуже багато викликів. І хоча я розумію, що є певний ряд питань, де у нас різні точки зору, в складних питаннях, непростих, які ми зможемо обговорити, але я сподіваюся, що у нас є можливість також продовжувати діалог», – зауважила лідер британського уряду.
На тлі цієї заяви російська влада відразу заявила про пошук «точок дотику» між Росією і Великою Британією, зокрема про це оголосив міністр економічного розвитку й торгівлі РФ Алєксєй Улюкаєв.
«Сторони обговорили широке коло питань, найбільш актуальних в нинішній ситуації, і йшов пошук дотику тих точок, де можна відновити діалог. Це, насамперед, питання безпеки, питання боротьби з тероризмом, питання врегулювання в Сирії, боротьби з наркотрафіком, питання авіаційної безпеки», − зазначив російський посадовець.
Нагадаємо, відразу після свого призначення на посаду Прем’єр-міністра у липні цього року Тереза Мей зробила гучну заяву, в якій гостро розкритикувала політику Президента РФ Владіміра Путіна.
За її словами, реальною загрозою для країни є Північна Корея й Російська Федерація, проте саме РФ є тією державою, чия зухвала поведінка загрожує безпеці Великої Британії.
«Немає жодних сумнівів у готовності Президента Путіна підірвати засновану на правилах міжнародну систему заради власної вигоди», – наголосила новообрана глава британського уряду, яка вважаю анексію Криму демонстрацією «реальних намірів Путіна». 

Коментарi

Коментарiв